پایگاه اطلاع رسانی انوارالزهرا

با مدیریت: حاج محمدهادی وحیدنیا -حج تمتع 94

پایگاه اطلاع رسانی انوارالزهرا

با مدیریت: حاج محمدهادی وحیدنیا -حج تمتع 94

پایگاه اطلاع رسانی انوارالزهرا

بیرجند - خراسان جنوبی

بایگانی

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است

در راستای ارتباطات دوسویه بین مجموعه انوار الزهرا وکاروان های مستقر در این مجموعه تاکنون وبلاگ اطلاع رسانی 3 کاروان حج تمتع در این پایگاه اطلاع رسانی ثبت شده است.به گزارش روابط عمومی مجموعه انوار الزهرا، در حال حاضر وبلاگ های کاروانهای حج تمتع 94 در این پایگاه ثبت ولینک شده است.از سایر مدیران کاروانهای مستقر در این مجموعه دعوت می شود هرچه سریعتر نشانی وبلاگ خود را برای ثبت در این پایگاه به ایمیل  co.79119@post.ir ارسال نمایند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۴ ، ۱۵:۰۴
محمد قربانی

خدای را شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت به زائرین بیت الله الحرام،حرم شریف نبوی و ائمه بقیع را روزیمان نمود و درحج سال 94 به عنوان خدمتگزار شما در مجموعه انوار الزهرا مدینه منوره انجام وظیفه نمایم.

لذا به منظور دسترسی راحت تر مدیران محترم کاروان های مستقردر هتل و زائرین عزیز از طریق این پایگاه اطلاع رسانی با هم در ارتباط خواهیم بود تا بتوانیم با عنایت پروردگار و همکاری و مساعدت یکدیگر زمینه بهره گیری بیشترزائران عزیز را از این فرصت پیش آمده فراهم آوریم .انشاء ا... با بررسی و ارتباط از طریق این سامانه بتوانیم در پیشبرد اهدافمان گام بزرگی برداریم.

ضمناً مدیران عزیز وعوامل اجرایی محترم کاروانها می توانند در راستای خدمت مطلوب تر به ضیوف الرحمن انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل co.79119@post.ir و پایگاه اطلاع رسانی anvarz.ir ارسال نمایند و در صورت تمایل با شماره تماس 09155620568 با اینجانب در ارتباط باشند.

                                                        اراداتمند محمد هادی وحیدنیا
                مدیر مجموعه انوار الزهرا مدینه منوره -حج94
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ تیر ۹۴ ، ۱۱:۰۵
محمد قربانی

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ تیر ۹۴ ، ۱۳:۲۵
محمد قربانی